1
Sigarayı bırakmak isteyen ancak bunu başaramayan milyonlarca kişinin kullanmış olduğu elektronik sigaralarla ilgili en çok merak edilen konuların başında cihazların kullanım kolaylığı ve şarj süresi süresinin ne kadar olduğu gelmektedir. Gün içerisinde her yerde herhangi bir kısıtlama olmaksızın kullanabileceğiniz elektronik sigaranızın şarjı en olmadık yerde bitiği zaman bu son derece sinir bozucu bir durum olacaktır. Dolayısıyla cihazın şarj süresinin uzun olması birçok elektronik sigara kullanıcısının en büyük taleplerinin başında gelmektedir.
Jull Pod Elektronik sigara Özellikleri
Jull elektronik sigara sahip oldukları özellikler sayesinde birçok tüketici tarafından tercih edilmektedir. Jull markasının elektronik sigara tüketicilerine sağlamış olduğu en kaliteli olanaklardan birisi pod sistemidir. Pod yani kartuş özelliği olan elektronik sigaralar taşınabilir özelliğinin yanı sıra kullanım kolaylığı ve pratiklik de sağlamaktadır. Sektördeki rakiplerine göre hem daha küçük hem daha kullanışlı olan bu cihazlarda mod, atomizer, likit tankı gibi parçalar bulunmamaktadır. Bu nedenle de daha taşınabilir ve daha kolay kullanılabilme özelliklerine sahiptir.
Daha Hafif ve Daha Uzun Ömürlü
Geleneksel elektronik sigaralarda bulunan büyük pil ve batarya bulunmadığından dolayı Jull elektronik sigara çok daha kullanışlı ve küçük bir yapıya sahiptir. Üstelik cihazla bulunan şarj standı sayesinde USB üzerinden de kolaylıkla şarj edilebilmektedir. Hatta hızlı şarj özelliği sayesinde yaklaşık 1 saat gibi kısa bir süre içerisinde cihazınızı full şarj edebilirsiniz. Siz de bu kullanım kolaylıklarından yararlanmak için Jull sipariş ver sayfamızdan elektronik sigaranızı sipariş edebilirsiniz.

Comments

Who Upvoted this Story